×

Priešgaisrinė prevencija

Būtinai susipažinkite su išėjimais, laiptinėmis ir gesintuvais. Atminkite, kad labai pavojinga stalus ir stalines lempas dengti degiais daiktais. Prašome nerūkyti kambariuose. Kambaryje griežtai draudžiama laikyti degias medžiagas.

Kilus gaisrui kambaryje, atlikite šiuos veiksmus
Nedelsdami paskambinkite į registratūrą (tel. Nr. 9000 arba 9001) arba skubios pagalbos numeriu 112 ir praneškite, kad kilo gaisras. Pabandykite užgesinti gaisrą kambaryje esančiomis priemonėmis. Jei nepavyksta užgesinti gaisro, išeikite iš kambario ir uždarykite duris.

Palikite pavojaus zoną ir vykdykite viešbučio personalo ir (arba) ugniagesių nurodymus.

Jei gaisras kyla ne jūsų kambaryje
Nedelsdami informuokite registratūrą (tel. Nr. 9000 arba 9001) arba skambinkite skubios pagalbos telefonu Nr. 112, nurodydami savo kambario numerį. Prieš išeidami iš kambario ir viešbučio uždarykite langus.

Jei dūmai koridoriuose ir laiptinėse yra per tankūs ir neįmanoma išeiti iš kambario, likite kambaryje atidarytais langais. Tvirtai uždarytos durys apsaugos jus ilgą laiką. Kad neuždusintumėte, drėgnus rankšluosčius ir lovos reikmenis įkiškite į plyšius ir ventiliaciją. Jei įmanoma, duris laikykite drėgnas.

Praneškite administracijai apie savo buvimo vietą.

Būkite prie lango ir duokite ženklą atvykusiems ugniagesiams, kad jie galėtų tęsti gelbėjimo operacijas.

Laikykitės minėtų taisyklių.

Administracija

Viešbutis

Viešbutis „Best Western Santakos” buvo atidarytas 1995 m. gruodį Kauno senamiesčio ir miesto centro sandūroje. Apsilankykite viešbutyje ir patirkite puikų aptarnavimą, išskirtinį dėmesį ir stilingą aplinką!

Viešbutyje „Best Western Santakos” Kaune yra 92 jaukūs ir prabangūs kambariai. Puošnius buvusius aristokratų namus primenantys viešbučio kambariai patiks tiek privatumo, ramybės ir poilsio ieškantiems svečiams, tiek besiruošiantiems svarbiems susitikimams ar įtemptoms deryboms.

Kambariai

Viešbučio baldai ir durys pagaminti iš ąžuolo masyvo pagal specialų užsakymą; kiliminė danga – vilnonė. Kai kurie baldų elementai, pavyzdžiui, „Corian” kriauklių kojelės, yra kalvystės meno kūriniai. Sienas puošia žymių Lietuvos dailininkų aliejiniai paveikslai. Čia rasite jaunųjų Kauno menininkų sukurtų keraminių ir stiklinių vazų. Gobelenai ir lovos užtiesalai pagaminti iš natūralių medžiagų ir turi subtilius ornamentus. Yra estetiškos, šviesai nelaidžios ir ugniai atsparios užuolaidos. Patalynė čia balta, lininė.

Visuose numeriuose yra gerai įrengtos karališko dydžio lovos, oro kondicionieriai, palydovinė televizija, nemokamas belaidis internetas, radijas, telefonai, rašomieji stalai, šaldytuvai, mini barai, seifai (kai kuriuose numeriuose) ir plaukų džiovintuvai. Vonios kambariuose įrengtos šildomos grindys; kai kuriuose kambariuose yra sūkurinė vonia.

Verslo centras 24 val.

Kompiuterio, spausdinimo, telefono, foto kopijavimo, fakso ir spartaus interneto ryšio paslaugos jūsų asmeniniams poreikiams tenkinti teikiamos Verslo centre, įsikūrusiame pirmame aukšte šalia registratūros.

Konferencijų centras

„Best Western Santakos” viešbutis siūlo idealias sąlygas įvairiems renginiams. Konferencijų salėse yra naujausia konferencijų įranga: skaitmeninė sinchroninio vertimo įranga, diskusijų mikrofonai, vaizdo ir garso įranga, belaidis internetas, vaizdo projektoriai ir kt. Konferencijos ar seminaro dalyviai gali užsisakyti maitinimo paslaugas: kavos pertraukėles, pietus, vakarienę ar banketus restorane. Patyręs personalas padės surengti verslo susitikimus, tarptautines konferencijas, seminarus, įmonių renginius, šventinius vakarus ar neformalius vakarėlius jaukiose viešbučio salėse. Konferencijų dalyviams siūloma nemokamai naudotis saugoma automobilių stovėjimo aikštele viešbučio kieme.

Pusryčiai: nuo 7:00 iki 10:00 (savaitgaliais – iki 11:00)

Norėdami užsisakyti, skambinkite numeriu 9100.

Siūlome sočius karštus švediško stalo pusryčius, verslo pietus, galime surengti romantišką vakarienę su gyva muzika arba elegantišką pokylių salę. Kviečiame pasimėgauti.

Restoranas

I-VII nuo 10:00 iki 21:00 val.

Užsakymą į kambarį pateikite paskambinę numeriu 9100

Paslaugos kambaryje (5 Eur kambario aptarnavimo mokestis)

I-VII nuo 10:00 iki 21:00 val.

Restoranas kviečia skaniai papietauti už gerą kainą (virtuvės šefai kiekvieną dieną pasiūlys vis ką nors naujo). „Europa” restoranas Kaune, sukurtas šiuolaikiniu europietišku stiliumi, turi dvi sales, žiemos sodą. Neabejojame, kad kaskart apsilankę restorane „Europa”, čia rasite kažką naujo, įdomaus, ko dar nematėte ar negirdėjote. O gal mėgaudamiesi meistriškai patiektais patiekalais pasijusite tarsi mažame Paryžiaus restoranėlyje. Kai dangus sutemsta ir po stikliniu „Europa” stogu įsižiebia žvaigždžių šviesos, restoranas neabejotinai tampa jaukiausia vieta praleisti vakarą vienam ar draugų kompanijoje.

Didelę patirtį turintis restorano personalas pasiūlys jums geriausią aptarnavimą.

Bendrosios viešbučio taisyklės

Nemokamos Viešbučio paslaugos (tel. Nr. 9000) 24 val:

Papildomas mokestis Viešbučio paslaugoms (tel. Nr. 9000) 24 val:

Svečių atsiliepimai

Mums tikrai rūpi jūsų patirtis. Jei galime kaip nors pagerinti jūsų viešnagę, nedelsdami kreipkitės į registratūrą. Po viešnagės pabaigos būsime nuoširdžiai dėkingi, jei skirsite keletą minučių ir pasidalysite savo komentarais apie savo patirtį su mumis. Jums el. paštu bus išsiųstas kvietimas pateikti „Medallia” apklausos atsiliepimus.

Užpildę anketą „Best Western Rewards ®” nariai gaus 250 papildomų taškų.

Taksi paslaugos

Savo viešbučio svečiams taksi iškviečiame nemokamai. Jei norite išsinuomoti automobilį, kreipkitės į registratūrą Nr. 9000.

Sparčiojo interneto prieiga

Nemokama belaidžio interneto prieiga (Wi-Fi) teikiama visuose mūsų kambariuose, viešosiose erdvėse, restorane, konferencijų salėse. Prisijungimo slaptažodį galima gauti registratūroje Nr. 9000.

Nemokamas laidinis internetas prieinamas verslo centre, vestibiulyje ir restorane, kambariuose 111-118, 214-225, 314-325, 407-418, 501-602, konferencijų salėse „Nemunas” ir „Neris”. Prisijungimo slaptažodį galima gauti registratūroje Nr. 9000.

Prie interneto (Wi-Fi arba laidinio) paslaugos galite prisijungti prijungę savo įrenginį prie belaidžio arba laidinio ryšio paslaugos, įjungę jį ir naršyklės pagalba prisijungę prie interneto.

Interneto (Wi-Fi arba laidinio ryšio) paslauga galite naudotis prijungę savo įrenginį prie belaidžio arba laidinio ryšio paslaugos, įjungę jį ir naršykle prisijungę prie interneto.

Jei norite prisijungti prie laidinio interneto, vieną kompiuterio laido galą prijunkite prie tuščio lizdo, o kitą – prie kompiuterio. Jei jums reikia kompiuterio kabelio, kreipkitės į mūsų registratūrą Nr. 9000.

Tinklo pavadinimas: BWSantaka. Yra slaptažodis
– kreipkitės į registratūrą (rinkite 9000 arba 9001).

VERSLO CENTRAS, esantis 1-ajame aukšte dirba visą parą ir yra nemokamas. Jūsų patogumui – kompiuteris, sparčiojo interneto prieiga, spausdintuvas, skeneris, kopijavimo aparatas.

Jei turite kokių nors problemų ar klausimų arba reikia pagalbos prisijungiant, informuojame, kad techninę pagalbą visą parą nemokamai teikia registratūra – skambinkite telefonais 9000 arba 9001.

Papildoma informacija

Elektra
Išėmus rakto kortelę, elektros energijos tiekimą atjungia energijos taupymo sistema, todėl šalia stalo yra bent vienas elektros lizdas (pažymėtas užrašu „Visada įjungta”), kuriame galite įkrauti savo elektros prietaisus (mobilųjį telefoną, kompiuterį ir kt.) arba viešbučio registratūroje paprašyti kitos rakto kortelės.

Kaip naudotis oro kondicionieriumi

Žadinimo paslauga
Žadinimo paslaugą galite užsisakyti paskambinę į registratūrą (tel. Nr. 9000 arba 9001). Viešbučio registratūros darbuotojas pažadins jus pageidaujamu laiku.

Informacinė kortelė „Netrukdyti ir prašome išvalyti kambarį”
Šią informacinę kortelę rasite ant savo kambario durų rankenos. Jei šią kortelę uždėsite ant durų rankenos iš lauko pusės, viešbučio personalas žinos, kad norite, jog jūsų kambarys būtų sutvarkytas arba kad jūsų privatumas neturi būti trikdomas.

Faksų ir laiškų siuntimo paslauga
Jei norite išsiųsti laišką, registratūroje galite įsigyti vokų ir pašto ženklų. Nemokamai galite gauti rašomojo popieriaus ir rašiklių. Atneškite laišką į registratūrą ir mes juo pasirūpinsime.

Skalbimo, lyginimo, cheminio valymo paslaugos
Vonios kambaryje rasite maišą skalbinių drabužiams ir formą, kurioje turite nurodyti, kiek ir kokių daiktų norite išvalyti ar išskalbti. Iki 9.00 val. ryto pateikti skalbiniai bus grąžinti kitą dieną. Paslaugos mokestį įtrauksime į jūsų kambario sąskaitą faktūrą.

Jūsų raktai
Jūsų saugumui užtikrinti jūsų kambario raktai yra sunumeruoti ir pažymėti saugos kodu. Jei viešnagės pas mus metu pametėte ar praradote raktus, nedelsdami praneškite apie tai registratūrai Nr. 9000.

Jei jums reikia medicininės pagalbos
Skambinkite bendruoju pagalbos numeriu 112 iš fiksuotojo arba mobiliojo telefono, arba į registratūrą (tel. Nr. 9000 arba 9001).

Bendravimas telefonu

Iš savo kambario galite skambinti į Kauną, Lietuvą ir užsienį. Yra automatinė telefoninių pokalbių apskaita. Jei norite sužinoti telefoninių pokalbių įkainius, kreipkitės į registratūrą (tel. Nr. 9000 arba 9001).

Viešbutyje už pokalbius negalite atsiskaityti kreditinėmis kortelėmis. Nemokamai galite skambinti informacinių paslaugų numeriais 9+ 8 800+.

KodasŠalisKodasŠalis
61Australija33Prancūzija
43Austrija49Vokietija
32Belgija44Didžioji Britanija
1Kanada30Graikija
53Kuba36Vengrija
45Danija353Airija
372Estija39Italija
358Suomija972Izraelis
81Japonija34Ispanija
371Latvija936Sirija
31Nyderlandai46Švedija
47Norvegija41Šveicarija
48Lenkija216Tunisas
351Portugalija90Turkija
40Rumunija380Ukraina
7Rusija1JAV
ZonaŠalisKaina, EUR
VietinisKaunas0,14
LietuvaLietuva0,58
I 1Mobilusis telefonas1.16
I 2Baltarusija, Estija, Latvija1.16
I 3Airija, Austrija, Belgija, Danija,1.74
I 4Didžioji Britanija, Ispanija, Italija, JAV, Lenkija Nyderlandai, Norvegija,2.32
I 5Portugalija, Prancūzija, Suomija, Švedija,4.63
I 6Šveicarija, Vatikanas, Vokietija5.79
Viešbučio kambarys9+ kambario Nr..
Registratūra9000 arba 9001
Restoranas9906 arba 9100
Pabudimo skambučiai9000 arba 9001
KauneSurinkite 9 + numerį
LietuvojeRinkti 9+8+miesto kodą +numerį
Tarptautiniai skambučiaiRinkti 9+00+šalies kodas +miesto kodas +skaitmuo

Taisyklės mūsų svečiams su naminiais gyvūnais

Mes atsižvelgiame į savo svečius, kurie atvyksta kartu su savo augintiniais.

Viešbučio administracija turi teisę nepriimti svečių su naminiais gyvūnais, jei:

Bendrosios augintinio laikymo viešbutyje taisyklės:

Gerbiami svečiai,

Maloniai prašome jūsų neišsivežti viešbučio turto. Jei norite jį įsigyti, prašome kreiptis į registratūrą.

MALONIOS VIEŠNAGĖS

Administracija

Atnaujinta - 2023-10-24
Informuojame, kad siekiant užtikrinti geriausią patirtį lankantis www.santakahotel.eu svetainėje yra naudojami šie slapukai (angl. cookies): Privalomi, Funkciniai, Analitiniai, Komerciniai. Jeigu nepageidaujate naudotis atitinkamų slapukų funkcijomis, tuomet paspauskite Slapukų valdymas ir pakeiskite slapukų valdymo nustatymus Slapukų politika (1.1.4)
×